Nieruchomości w Hiszpanii REZYDENCJA BALI W PUNTA PRIMA - Costa Broker

Nowe InwestycjePierwotny REZYDENCJA BALI W PUNTA PRIMA

Numer oferty: CB1717
183 000

Świetna oferta dla Klientów, którzy oczekują wysokiej jakości, nowoczesnych przestrzeni i kompleksowych udogodnień w miejscu zamieszkania tj. siłownia, baseny i sauna.

LOKALIZACJA: Inwestycja zlokalizowana w odległości 5 min.jazdy samochodem od Torrevieja w rejonie Punta Prima, gdzie znajdują się restauracje, centra handlowe, spektakularne plaże, pola golfowe i wszystkie niezbędne atrakcje, którymi można cieszyć się przez cały rok.

BUDYNEK: I faza inwestycji na którą składają się apartamentowce w niskiej zabudowie. Cały kompleks zaprojektowany w balijskim stylu, gdzie główną rolę odgrywa unikatowa roślinność, która otacza baseny i strefy relaksu dla mieszkańców tworząc miejską dżunglę. Nie zabrakło tu platform balijskich imitujących tarasy ryżowe. Strefa SPA posiada basen, siłownię, jacuzzi i saunę. Dodatkowo siłownia zewnętrzna ” Street Workout”.  Każdy z apartamentów posiada duże tarasy z których roztaczają się piękne widoki na okolicę. W podziemnej części budynku znajdują się miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie opcjonalnie za dopłatą od 5000€, przy zakupie apartamentu typu “penthouse” garaż i komórka lokatorska zwarta w cenie mieszkania.

MIESZKANIE: Dostępne apartamenty z 2 lub 3 sypialniami, 2 łazienkami z podgrzewanymi podłogami. Kuchnia z zabudową w wysokiej jakości, łazienki kompleksowo urządzone i wyposażone. Rolety zewnętrzne automatycznie sterowane.

Oddanie do użytku: Q2,2020

Szczegóły oferty
  • Typ nieruchomości: Apartament Rynek pierwotny
  • Region: Costa Blanca Płd.
  • Miasto: Punta Prima
  • Ilość sypialni: 2
  • Powierzchnia: 82,96 m2
  • Łazienki: 2
  • Tarasy: 1 (14,4)
  • Year built: 2020
Udogodnienia
Kontakt
Kontakt do Monika Mrozińska

We’re here for you

8500, Lorem Street, Chicago, IL, 55030
Phone  (123)456-78-90
Phone  (123)456-78-90
sales@example.com

Contact Us

We love your feedback and are
constantly looking

SEND US A MESSAGE

Costa Broker © 2018. All rights reserved. Created with ♥ by Gienia Creative