Nieruchomości w Hiszpanii Penthouse w Finestrat - Costa Broker

LuksusowePierwotny Penthouse w Finestrat

Numer oferty: CB1872
350 000

LOKALIZACJA: Mediterranean Views II to prywatna rezydencja mieszkalna zaprojektowana z myślą o cieszeniu się morzem i przyrodą w jednej z najlepiej ocenionych dzielnic Costa Blanca: Sierra Cortina – Finestrat. Jeśli jest coś, co wyróżnia Finestrat, jest to jego naturalne środowisko.W połowie drogi nad morze, znajdujemy jeden z najbardziej ekskluzywnych obszarów mieszkalnych na północy Costa Blanca pełen luksusowych willi i domów mieszkalnych, cieszący się wyjątkowymi widokami na panoramę Benidorm.

BUDYNEK: Mediterranean Views II składa się z 5 bloków mieszkalnych i w sumie 57 apartamentów w których dominują jasne i przytulne pomieszczenia. Mieszkania posiadają 2 sypialnie z 2 i 3 łazienkami, ale dla tych, którzy potrzebują więcej miejsca, istnieje opcja 3 sypialni, zarówno na parterze, jak i w penthousach. Wspólne obszary, szczegółowo dopracowane, aby zapewnić Państwu swobodną atmosferę, doskonale zintegrowaną z otoczeniem. Na terenie osiedla zagospodarowano przyjemny teren zielony, przez piękny zagajnik, który ma obszary dla dzieci i strefy rekreacji oraz duży basen z Wi-Fi. Basen wznosi się na dwóch wysokościach, które połączone są nowoczesnym wodospadem, gdzie można cieszyć się orzeźwiającą kąpielą w górnej części lub zrelaksować się w hamaku na dole. Ponadto będziesz mieć siłownię, w której będziesz mógł korzystać ze sportu i strefy Spa, która pozwoli Ci się zrelaksować i zadbać o swoje zdrowie.

MIESZKANIE: Wszystkie apartamenty obejmują w pełni wyposażoną kuchnię, otwartą na salon, w której duże okno wychodzi na duży, 35 metrowy taras ze szklaną balustradą, która oferuje rewelacyjne widoki na wspólne obszary mieszkalne i panoramę Benidorm. Dodatkowa przestrzeń wypoczynku to prywatny taras na dachu (solarium) o pow. 60m2. Wyposażenie to również: klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, system automatyki domowej, oświetlenie LED i miejsce parkingowe.

Szczegóły oferty
  • Typ nieruchomości: Penthouse Rynek pierwotny
  • Region: Costa Blanca Płn.
  • Miasto: Finestrat
  • Ilość sypialni: 3
  • Powierzchnia: 217,74 m2
  • Łazienki: 2
  • Tarasy: 2 (98,07)
Udogodnienia
Kontakt
Kontakt do Monika Mrozińska

We’re here for you

8500, Lorem Street, Chicago, IL, 55030
Phone  (123)456-78-90
Phone  (123)456-78-90
sales@example.com

Contact Us

We love your feedback and are
constantly looking

SEND US A MESSAGE

Costa Broker © 2018. All rights reserved. Created with ♥ by Gienia Creative